English (Google Translate)

The News

Новий відеоролик програми "Вікно в Америку для майбутніх лідерів"!

Оновлено 31.08.2013 01:00 Автор: reznik anna 02.03.2013 09:30

Дивіться на YouTube!

 

Засекай время у тебя часы с секундами, обернулся "Reg organizer ключ для регистрации" Джемс к Фляшу.

использовали по их прямому назначению.

Сперва думали политический заговор, а потом выяснилось, что он это делал за деньги.

Важные дела, все время в разъездах, ну и прислуга не "Словарь для начальной школы "4 в одном". Орфографический. Толковый. Фразеологический. Строение слов" жнет, не сеет.

Мы с Мадлен серьезно поссорились.

Не вижу в ней ничего позорного.

Я вспомнил Сен-Дизье, и мне стало стыдно.

Она посмотрела на Мейтланда своими зоркими глазками и мигом все поняла.

Жужжание наполняло воздух, и я поискал его источник.

 

Ужгород post

Оновлено 17.07.2012 09:56 Автор: Nata 17.07.2012 09:52

 

Мене звати Петрук Наталя. Я працюю бібліотекарем у секторі літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Минулого тижня взяла участь у семінарі програми «Вікно в Америку» в місті Ужгород.

Дуже сподобались і організація семінару, і практичні завдання, над якими ми працювали. Познайомилась із керівниками центрів «Вікно в Америку» з різних куточків України. Виявляється, що дуже багато молодих, активних та перспективних людей працюють в бібліотеках, і це не може не радувати!

На семінарі отримала дуже корисну інформацію про elibrary (електронну бібліотеку), використання kindle та ipad в бібліотеці. Бо ж бібліотека сьогодні – це не тільки полиці з книжками, а й важливий ресурсний центр та місце, де кожний охочий може познайомитися з новими електронними технологіями. Посольство США подарувало кожному «Вікну в Америку» по чотири електронні книги kindle. Запрошую всіх охочих до нашої бібліотеки познайомитися з новим device. Бібліотекарі сектору люб`язно покажуть, як користуватися електронною книгою, запропонують твори згідно з віком та рівнем володіння англійською мовою.

Загалом, Ужгород лишив тільки приємні спогади, адже це старе місто з цікавою архітектурою, затишними кав`ярнями та привітними людьми.

 

Світлина - з альбому Window on America

 

 

Будь сучасним!

Оновлено 20.03.2012 11:58 Автор: WOA 20.03.2012 11:15

Приходь під час весняних канікул на майстер-класи роботи з iPads!

А для початку - переглянь нашу відеорекламу:

http://www.youtube.com/watch?v=-4DSamONLUE&feature=youtu.be

 

 

 

 

Чого хоче від бібліотеки дитина цифрової ери?

Оновлено 02.10.2013 00:00 Автор: Administrator 23.12.2011 16:42

Це відео було розміщене на блозі Програми "Вікно в Америку". Неможливо утриматись від бажання показати його і вам!

Abbey is a 3 year old digital native. This is what she wants from her library. Abbey's video launches the 15th Biennial VALA Conference and Exhibition in Melbourne Australia :

http://www.youtube.com/embed/7_zzPBbXjWs

 

Теперь мы плыли еще ниже, и мне казалось, я слышу ветры, дующие между двумя мирами, а она продолжала "минусовки гадалка скачать" нараспев рассказывать о географии Страны Грез.

После этого два ножа просвистели рядом с моими, причем я даже слышал, как последний лязгнул о лезвие одного из "Русская матрица Будет ли перезагрузка" моих ножей, и он завибрировал, как защемленная пила.

Затем уселся и сложил руки на груди.

Думаю, что лучше нам взять полный завтрак, сказал Люк.

Мое плечо ударилось о землю, и он оказался на мне, пытаясь освободиться.

В конце концов мы отступили, взяв их в кольцо блокады.

 

"Good Bye, Ukraine! Farewell Meeting"

Оновлено 08.11.2011 09:49 Автор: АннаРезнік 27.05.2011 11:04

           22 травня 2011 року у Херсонській обласній бібліотеці для дітей в інформаційному куточку «Вікно в Америку» відбулося заключне засідання English Club у цьому навчальному році. На цей раз темою засідання стало «Good bye, Ukraine! Farewell Meeting» («До побачення, Україно! Прощальна зустріч»).
           Це засідання було останнім не тільки для учасників клубу та читачів сектору, але й для волонтера Корпусу Миру США в Україні Дебори Гарофало. Бібліотекарями сектору літератури іноземними мовами були підготовлені завдання для конкурсу «Guinness Show» («Гіннес Шоу»), у якому всі присутні мали змогу спробувати себе у різних номінаціях, наприклад, таких як: номінація «Наймолодший учасник англійського клубу», «Найспортивніший»,  «Найартистичніший», «Найрозумніший», «Дівчинка з найдовшим волоссям» і т.п. Кожний учасник конкурсу отримав маленький приз від судді, пані Дебори, за ту чи іншу номінацію.
           Діти теж не лишилися осторонь свята і приготували для нашої гості сюрприз, вони вивчили декілька пісень та із задоволенням продемонстрували свої вміння співати англійською.
           На завершення кожний присутній подякував волонтеру за її роботу у клубі, за цікаві конкурси, ігри та гарний настрій.
           Будемо сподіватися, що це була не остання зустріч з пані Деборою.

 

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня123НаступнаОстання»