English (Google Translate)

English Club

St.Patrick's Day

Автор: Воронцова А.Ю. 02.04.2013 07:50

Сектор документів іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей привітав клубівців  на черговому засіданні English Club, яке відбулося 17 березня! Як завжди, час пролетів непомітно! До інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» завітали волонтери  Корпусу Миру США в Україні Ліндсі Ділоретто та Деріл Френсіс, які розповідали нашим діточкам багато цікавого про поширене свято у світі – День святого Патріка (Saint Patricks day).А ви хіба не знали про такий? Тоді шкода, що Вас не було з нами, тому що окрім розповідей про історію цього неординарного свята, всі присутні поглибили свої знання про Ірландію та ії культуру!Для молодшої групи працівники бібліотеки підготували розмальовки з лепріконами, до речі, які є символом свята, та дізналися, чому всі у цей день одягають речі зеленого кольору.Клубівці середньої групи дивилися відео с традиційними ірландськими танцями, та створили своє власне дерево побажань з трилисників. Авжеж ,не обійшлося й без активних ігор!Дорослі  переглянули презентацію про заснування та основні традиції цього свята та перевірили  свої нові знання граючи в Jeopardy та розгадуючи тематичний кросворд. Також підліткам  було цікаво поспілкуватися з молодими іноземними гостями, спілкуючись лише англійською мовою та поставити різноманітні питання стосовно їхнього життя та інтересів.  Деріл та Ліндсі  залюбки відповідали на запитання, та звісно ж, їм також було цікаво чим саме цікавиться українська молодь, які в них уподобання.Учасники англійського клубу та працівники бібліотеки з нетерпінням чекають на наступну зустріч з американцями та сподіваються, що вона пройде так само жваво.

 

Святкове дійство в бібліотеці

Оновлено 20.02.2013 11:17 Автор: reznik anna 20.02.2013 11:16

 

Святкове дійство, на честь Дня всіх Закоханих, відбулося у стінах  інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Шанувальники американської культури завітали 17 лютого 2013 на свято «Love is…», яке організували бібліотекарі сектору документів іноземними мовами та волонтери Корпусу Миру США. Близько 70 учасників англійського клубу, разом з батьками з захопленням брали участь у конкурсній програмі. Розпочалося дійство з привітального слова іноземних гостей: Мері Бет Феєр, Ліндсі Ділоретто та Деріла Френсіса. Діти, у свою чергу, організували «коло симпатій», де кожний по черзі повинен був сказати щось приємне своєму сусідові. Продовжувалося свято вже традиційними іграми та конкурсами: «Heart Hunting», «Dancing with Balloons» та інші. На завершення Деріл Френсіс заспівав декілька англомовних пісень, та разом з Ліндсі та Мері Бет презентували всім присутнім солодощі.


 

 

Як планувати свій день?

Оновлено 06.02.2013 10:31 Автор: Анна Резнік 05.02.2013 08:52

 

У неділю, 3 лютого, в інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей було дуже гамірно та весело!

Клуб любителів англійської мови зібрав 55 учасників на чергове засідання English Club з теми «Planning the Day».

Працівники сектору літератури іноземними мовами підготували різноманітні лексичні завдання для кожної групи клубу. Наймолодші та середні учасники повторювали вивчений матеріал з теми «People and Clothes», з яким вони знайомились на попередньому засіданні, використовуючи такі словосполучення як: I like/I don’t like, I have got/I haven’t got…А наостанок бібліотекарі запропонували дітям скласти свій власний розпорядок на один день, який би вони хотіли мати. Відповіді відрізнялися: хтось залишився б вдома та цілий день грав у комп’ютерні ігри; дехто мріяв у цей день відвідати Америку або Таїланд та скуштувати там місцеву їжу, але всі з присутніх відмовилися б у цей день йти до школи.

Ще одним цікавим завданням стала рухлива гра на увагу «Simon says…», яка урізноманітнила захід та повеселила дітей.

Найстарші клубівці розмовляли на тему «Problem Solving». Кожен з присутніх отримав картку з різноманітними ситуаціями, які відбуваються з нами щодня, та висловлювався щодо мирного вирішення проблем.

 

 

First Meeting after Holidays

Оновлено 06.02.2013 10:22 Автор: Анна Резнік 25.01.2013 14:48

 

20 січня в інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» зібралися учасники англійського клубу вперше після новорічних свят. Цього разу бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами вирішили зробити експеримент та обрали різні теми для кожної групи клубу за їх уподобаннями. З молодшою групою клубівців ми розмовляли на тему «Clothes», вивчили нові слова, пограли в ігри «True or False», «Pantomime», «My favorite thing» тощо. Середня група працювала над темою «Appearance». Діти малювали портрети, відгадували загадки та грали в гру «Describe your friend», яка сподобалась їм найбільше. Темою для старшої групи English club була «Far away in America». Цього разу хлопці та дівчата поділилися враженнями про зимові канікули, пограли вже в улюблену гру «Jeopardy», подивилися презентацію «Discover American Symbols» та поставили питання волонтеру Корпусу Миру Мері про її улюблені міста в Америці.

Цього ж дня відбувся тренінг й для дорослих. Це вже друга зустріч волонтера Корпуса Миру Мері Бет Феєр з батьками учасників English Club. Працівники підготували презентацію «Значення ігор у процесі вивчення іноземних мов». Батьки, у свою чергу, мали змогу попрацювати з планшетами iPads, електронними читанками Kindle та настільними іграми, які є у відділі.

 

 

English Club ​​invites!

Оновлено 06.08.2013 21:53 Автор: Administrator 09.01.2013 20:02

Information Center "Window on America" ​​invites to English club!

http://youtu.be/72APYoOgO5E

 

Негру ни разу не пришла в голову "Serial number vegas pro 11" мысль поставить парус и, отплыв подальше, отделаться от всех этих неодушевленных предметов, которые, окружая его, напоминали о страшном бедствии.

Внезапно наступила тишина по-видимому, толпу что-то заинтересовало.

В последнее время она дала им отцу и Робладо хороший урок.

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»