English (Google Translate)

English Club

Winter Fun!

Оновлено 26.01.2014 15:19 Автор: Анна Резнік, Анна Вороцова 26.01.2014 15:05

Не дивлячись на те, що до Херсону прийшла справжня зима – наші учасники Еnglish Club не злякалися непогоди, та все ж відвідали чергове засідання клубу. 26 січня 2014 року до інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» завітали близько 30 дітей. Присутні спілкувалися з волонтером Мері Бет Феєр на актуальну тему «Зимові розваги!».  Наймолодші учасники вивчили нову лексику та спробували свої сили у «зимовій» вікторині, та переглянули фрагмент англомовного мультфільму.


Середній групі випала нагода дізнатися про добре всім відомого автора дитячих книжок Доктора С’юза. Адже герої його казок є ліпшими друзями дітей з Америки, навіть дочка нашої іноземної гості, Молі МакКаферті у дитинстві полюбляла читати його книжки. До речі, сам Доктор С’юз родом з того штату, що й Мері Бет.


З учасниками старшої групи ми переглянули анонси останніх новин щодо погодних умов у Сполучених Штатах та Україні. Обговорювали заходи безпеки під час сильних снігопадів та ожеледиці. Ніхто з присутніх не залишився осторонь цих обговорень, адже це стосується кожного!

 

Інтерв'ю у волонтера Мері Бет Феєр

Оновлено 24.01.2014 10:29 Автор: Анна Резнік 24.01.2014 10:12

Перебування волонтера Корпусу Миру Мері Бет Феєр у Херсонській обласній бібліотеці для дітей стало настільки популярним, що під час відвідування ЗНЗ №1, херсонська газета «Новий День» взяла інтерв’ю в американського гостя.
Нагадуємо, що Мері Бет Феєр працює в інформаційному центрі «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» та перебуватиме в обласній бібліотеці для дітей до травня 2014. Тож поспішайте й ви поспілкуватися з носієм англійської вже сьогодні!

 

Education in the USA

Автор: Анна Резнік 12.12.2013 13:32

11 грудня 2013 року інформаційний центр “Вікно в Америку для майбутніх лідерів» відвідали слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти». До Херсонської обласної бібліотеки для дітей викладачі іноземної завітали вперше, тож вони  мали змогу відвідати кожний відділ та дізнатися про особливості його роботи. У секторі документів іноземними мовами увага вчителів була прикута до ресурсів сектору, та,  звісно ж, до волонтера Корпусу Миру США, Мері Бет Феєр (Mary Beth Phair). Мері Бет підготувала інформацію щодо системи освіти у США, акцентуючи свою увагу на особливостях навчання у школах (початкової, середньої та страшої). 
Окрім інформаційної частини, волонтер підготувала інтерактивну гру «Джепарді», де викладачі змагалися між собою, даючи відповіді на питання.
На заверешення заходу Мері Бет показала відео про художню самодіяльність, яке зробили учні старшої школи Crestview High School, шт. Флорида

(http://youtu.be/f9CNzYX4Jkw)

 

The Turkey Day

Оновлено 02.12.2013 10:37 Автор: Анна Резнік 02.12.2013 10:24

У перший день зими, 1 грудня 2013 року, інформаційний центр «Вікно в
Америку для майбутніх лідерів» Херсонської обласної бібліотеки для дітей зібрав 58 присутніх на святкове засідання English Club на тему «The Turkey Day».
День Подяки – один з найпопулярніших свят у Сполучених Штатах, тому працівники сектору документів іноземними мовами разом з волонтером Корпусу Миру, Мері Бет Феєр (Mary Beth Phair) створили святкову атмосферу: переглянули анімаційне відео «The History of Thanksgiving» («Історія Дня Подяки»); обговорили презентацію, під час якої дізналися про історію виникнення американського свята, про перших людей, які святкували фестиваль врожаю, про традиційні страви Дня Подяки; висловлювали свої думки «I’m thankful for…» («За що вони вдячні…»).
Звичайно ж, не обійшлося й без інтерактива: багато захоплюючих ігор, вікторин, пов’язаних зі святом. Cеред них – і традиційне Thanksgiving Jeopardy, і «Complete the Sentence» («Доповни речення»); «Bird, Beast, or Fish?» («Птах, звір чи риба?»).
Наступного разу чекаємо на всіх 15 грудня, де вже діти будуть розповідати про День Святого Миколая нашому іноземному гостю.

 

Scary Party - Halloween!

Оновлено 04.11.2013 14:04 Автор: Анна Резнік 04.11.2013 13:54

31 жовтня 2013 року у привітних стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей відбулася довгоочікувана костюмована вечірка на честь Хеловіну. На свято «нечистої сили» завітало більше ніж 50 дітей та дорослих у наймодніших та найстрашніших костюмах. Кого тільки не було: і граф Дракула, і Зомбі з Вампірами, і навіть, Наполеон та цілий шабаш Відьом.
Для всіх гостей, працівниками інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» та волонтера КМ Мері Бет Феєр (Mary Beth Phair), була організована «моторошна» розважальна програма. З кожної хвилиною ставало «все страшніше»! Спочатку діти дізналися всі  таємниці свята від американського гостя з перших вуст, брали участь у різноманітних іграх, наприклад як «Танок Дракули», «5 маленьких гарбузів», «Ніч Хеловіну» та «Великі перегони».
Під час заходу ми не тільки розважалися, а й здобували нові знання з нашої святкової теми. Але все ж таки, найулюбленішою стала фраза «Trick or Treat», після якої наші маленькі гості отримали солодкі сюрпризи!

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»