English (Google Translate)

woa

Новий відеоролик програми "Вікно в Америку для майбутніх лідерів"!

Оновлено 31.08.2013 01:00 Автор: reznik anna 02.03.2013 09:30

Дивіться на YouTube!

 

Засекай время у тебя часы с секундами, обернулся "Reg organizer ключ для регистрации" Джемс к Фляшу.

использовали по их прямому назначению.

Сперва думали политический заговор, а потом выяснилось, что он это делал за деньги.

Важные дела, все время в разъездах, ну и прислуга не "Словарь для начальной школы "4 в одном". Орфографический. Толковый. Фразеологический. Строение слов" жнет, не сеет.

Мы с Мадлен серьезно поссорились.

Не вижу в ней ничего позорного.

Я вспомнил Сен-Дизье, и мне стало стыдно.

Она посмотрела на Мейтланда своими зоркими глазками и мигом все поняла.

Жужжание наполняло воздух, и я поискал его источник.

 

Happy Birthday!

Автор: reznik anna 24.09.2014 14:24

 

До Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки 24 вересня завітали кмітливі та непосидючі учні 5-го класу ЗОШ№ 16 . Працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» підготували розважальну програму , присвячену ювілею сектору документів іноземними мовами. День народження-це чудовий привід зібрати маленьких друзів бібліотеки для веселощів, а веселощів, як раз, було предостатньо!
Учні із задоволенням дивилися розважальне відео Ginger's Birthday, відповідали на запитання, приймали активну участь у рухливій грі «Simon says». Діти охоче відгадували мови світу , на яких лунали відео-поздоровлення та читали вірши англійською. А більш за все учням сподобалась гра «Disney hero», де потрібно було вгадати , який ти казковий герой. Скільки сміху лунало, адже , виявилось, що навіть , з підказками не так це і легко зробити! Малечі настільки сподобалось, що вони пообіцяли неодмінно завітати до бібліотеки наступного тижня усім класом.
На прикінці свята діти отримали солодкі презенти та повітряні кульки, тож, сподіваємось, святковий настрій залишиться у учнів на цілий день!

Spend free time with us

Автор: reznik anna 22.04.2015 08:55

Інформаційно-ресурсний центр "Вікно в Америку для майбутніх лідерів" завжди відкритий для читачів будь-якого віку та може запропонувати різноманітні послуги. Наприклад, почитати книжки разом з батьками, погратися в настільні ігри та скористуватися планшетами вже не перший раз приходять переселенці, які зараз проживають на території Херсонщини. Затишна та комфортна атмосфера центру дуже подобається нашим новим користувачам!
А також, працівники центру постійно знайомлять маленьких учнів шкіл міста Херсону з неймовірними та цікавими ресурсами та можливостями центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів».

 

Ужгород post

Оновлено 17.07.2012 09:56 Автор: Nata 17.07.2012 09:52

 

Мене звати Петрук Наталя. Я працюю бібліотекарем у секторі літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Минулого тижня взяла участь у семінарі програми «Вікно в Америку» в місті Ужгород.

Дуже сподобались і організація семінару, і практичні завдання, над якими ми працювали. Познайомилась із керівниками центрів «Вікно в Америку» з різних куточків України. Виявляється, що дуже багато молодих, активних та перспективних людей працюють в бібліотеках, і це не може не радувати!

На семінарі отримала дуже корисну інформацію про elibrary (електронну бібліотеку), використання kindle та ipad в бібліотеці. Бо ж бібліотека сьогодні – це не тільки полиці з книжками, а й важливий ресурсний центр та місце, де кожний охочий може познайомитися з новими електронними технологіями. Посольство США подарувало кожному «Вікну в Америку» по чотири електронні книги kindle. Запрошую всіх охочих до нашої бібліотеки познайомитися з новим device. Бібліотекарі сектору люб`язно покажуть, як користуватися електронною книгою, запропонують твори згідно з віком та рівнем володіння англійською мовою.

Загалом, Ужгород лишив тільки приємні спогади, адже це старе місто з цікавою архітектурою, затишними кав`ярнями та привітними людьми.

 

Світлина - з альбому Window on America

 

International Day of Peace (Міжнародний день миру)

Автор: Воронцова Анна 22.09.2014 13:59

Сповнені радісних емоцій завітали діти, після святкування дня міста , на засідання англійського клубу 21 вересня 2014 року в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки. Зустріч була присвячена не менш святковому заходу -Міжнародному Дню Миру. Цей день відзначають щорічно 21 вересня, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Працівники сектору документів іноземними мовами підготували пізнавальну програму для кожної групи наших відвідувачів. З початковою групою бібліотекарі гралися в рухливі та розвиваючі ігри, та ознайомили з цим святом в доступній для малечі формі. Середня група дізналася багато нового про День Миру, а також, про символи миру – голуб з оливковою гілкою, прапор миру, а особливо V hand signal, який всі бачили та не знали з якою метою його використовують більшість людей в усьому світі. А учні старшої школи дізналися детальніше про заснування та важливість Міжнародний Дня Миру (International Day of Peace), про різноманітні акції та заходи, які відбуваються в цей день. Також клубовці жваво обговорювали філософські питання: Як створити ідеальний світ? Як зберегти мир всередині держав і народі, так і між ними? Що кожен із нам може зробити заради миру ? Та всі присутні прийшли до висновку: щоб змінити світ треба з початку змінитися самому.
А тема наступної зустрічі English club буде присвячена Дню Колумба(Columbus Day). Засідання відбудеться 5.10.14 о 10:00, 10:40, 11:40. Запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися!
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»