English (Google Translate)

Thanksgiving Party

 

Свята – це завжди весело! Чергове засідання English Club відбулося 28 листопада 2010 року у Херсонській обласній бібліотеці для дітей. Всі присутні мали змогу поринути в атмосферу справжнього сімейного свята Thanksgiving Day, або День Подяки.

На це засідання завітало багато дітей, деякі навіть з батьками. Учасники клубу дізналися про історію свята, про традиції його святкування та основні символи.

Бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами підготували багато захоплюючих ігор, конкурсів, пов’язаних з Днем Подяки. Cеред нихі традиційне Thanksgiving Jeopardy, і «Complete the Sentence»Доповни речення»); «Bird, Beast, or Fish?» («Птах, звір чи риба?»). Беручи участь у завданнях, діти засвоїли нову лексику, поділилися своїми враженнями про святкування Thanksgiving Day та переглянули мультфільм англійською мовою.   

На завершення всі учасники English Club заповнили листівки, на яких писали, за що вони вдячні. У переліку – родина, друзі, English Club і навіть уроки! А ми, бібліотекарі, у свою чергу, дякуємо всім за участь у нашому святі!