English (Google Translate)

Білий тигр наближається...

... А поки він неспішно йде назустріч китайському Новому року, українці з радістю

відзначають власне свято у ніч з 31 грудня на 1 січня.

Новий рік у світі та в Україні – ця тема стала стрижневою під час проведення

англійського клубу 27 грудня у секторі літератури іноземними мовами ХОБД.
Бібліотекарі СЛІМ підготували яскраву і пізнавальну програму для дітей та дорослих.
Учасники English Club дізналися цікавинки про святкування Нового року у різних куточках земної кулі – від Фінляндії до Китаю, від США до Камбоджі. Справжній подив викликали у дітей ті факти, що в Ірані Новий рік наступає в березні, а мешканці Бразилії не очікують сюрпризів від Діда Мороза, натомість самі приносять дари богині океану.
Незвичною була мотивація до сприйняття дітьми нового матеріалу: кожен учасник клубу отримав річ – символ, характерний для окремої країни. Слухаючи розповідь ведучих, діти самостійно визначали державу за даним символом.
Веселим і захоплюючим зробили свято рухливі ігри. Похід із сніжинками, пошуки новорічних предметів, естафета „ Допомогти Діду Морозу” , лінгвістична гра  „ Слідами білого тигра” не лише додали динаміки й позитивних емоцій святу, а й удосконалили мовленеві навички дітей, розширили їх словниковий запас.
Молодші члени клубу із задоволенням відгадували новорічні загадки, а старші спробували себе у ролі перекладачів, розшифровуючи слова з „ Magic box ”, перевірили своє „ шосте  чуття” у вікторині „ Інтуїція”.
Оригінальними і цікавим завданням для всіх стало складання з пазлів білого тигра – символа  наступаючого року за китайським календарем.
Розкрити власну фантазію та проявити навички декору члени англійського клубу  змогли при виготовленні новорічних іграшок – кульок. Дехто забрав свої витвори додому, а дехто подарував прикраси сектору, доповнивши його святковий інтер’єр.
Загалом, усі учасники заходу лишилися задаволеними та натхненними передноворічною атмосферою. Із побажаннями щастя й миру члени клубу розійшлися, домовившись про наступну зустріч, яка відбудеться уже в новому році.

Мазунова Ірина Михайлівна, бібліотекар СЛІМ

добавил он, позволяя себе минутную слабость.

В ответ Луиза "Правила виноделов" разразилась звонким смехом и показала охотнику на противоположный конец двора, где из дверей кухни появилась Флоринда с подносом в руках, а за ней следовал Плутон тоже с подносом, но только пошире и более основательно нагруженным.

Можешь взять свои бумажки из ЦРУ, или контрразведки, или откуда ты там, "Память Тренировка памяти и техники концентрации внимания" и запихнуть их себе поглубже.

Я прибыл, чтобы освободить своего друга.

Расскажи нам все об этом американце.

Заслышав телефонный звонок, Чиун поднял голову.