English (Google Translate)

Різноманітність людей в Америці

Америка є домом для різних людей, які прийшли з усього світу та є представниками різних суспільних рівнів. В Америці є бідні люди і багаті люди. Люди, які живуть у великих містах і на фермах. Є діти, які мають обох батьків, чи тільки одного з батьків, або не мають батьків зовсім. Є приватні школи та громадські школи. Є багато релігій і багато мов. Важко визначити, що таке Американець. Він не обов’язково виглядає як американець, чи поводить себе по-американськи, він не обов’язково говорить по-англійськи.

Америка як країна має недовгу історію, лише 230 років. Але за цей час вона привабила імігрантів з усього світу. В межах її кордонів хтось може бути приголомшеним її різноманітністю. Якийсь час існувала теорія плавильного тиглю, яка була популярна в американській думці: що коли люди зійшлись разом, всі ми злилися в міцну єдину групу, втрачаючи наші культурні спадщини і приймаючи вигляд однорідного американського суспільства.

В наш час стала більш популярною нова ідея, згідно з якою ми насправді не плавильний тигель, а скоріше схожі на каструлю, в якій всі різноманітні культури й ідеї змішані докупи і розвивають одна одну. В Америці ми віримо, що стаємо сильнішими завдяки нашій різноманітності.