English (Google Translate)

Thanksgiving Day in the Library

Шанувальники американської культури, звичаїв та традицій зібралися 29 листопада у кутку "Вікно в Америку" Херсонської обласної бібліотеки для дітей, щоб відсвяткувати Thanksgiving Day, або День Подяки. Члени English Club  із захопленням поринули у часи морських подорожей та пошуків, у пригоди відкривачів Нового Світу - пілігримів, що покинули рідну Англію, аби поселитися на незвіданих землях Америки.
Історію свята Подяки повідала дітям та дорослим Дебора Гарофало (Deborah Garofalo), волонтер Корпусу Миру США в Україні, а допомагали їй у цьому бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами.
Пожвавили захід різноманітні ігри та конкурси, організовані для дітей різних вікових груп. Молодші дослідники американських традицій захоплено виготовляли "індичок" з кольорового паперу та "збирали врожай", збиваючи імпровізовані кеглі в "боулінг-клубі". Старшим членам English Club сподобалося грати у BINGO разом з Деборою та ділитися враженнями про святкування Дня Подяки. Багато веселощів, сміху й приємних хвилин принесли ігри дітям і дорослим, та головне - вони змогли вдосконалити свої мовленнєві навички, поширити словниковий запас. Члени аглійського клубу створили  Thanksgiving tree, а також змайструвати розкішний хвіст індички, використовуючи ключові поняття до свята. Беручи роль у різноманітних конкурсах, діти постійно вправлялися у англійській мові, повторили назви частин тіла, лічбу, називали англійською овочі й фрукти, збираючи "врожай". Кожен, навіть наймолодший учасник заходу, зміг проявити себе і свої здібності. Свято вдалося!
   
Ірина Мазунова, бібліотекар сектору літератури іноземними мовами Херсонської ОБД
    
    
    
    

Это были первые признаки близости врага.

Зернов засмеялся, а я покраснел.

Владелец плантаций "Тринадцать трубок Бурная жизнь Лазика Ройтшванеца" в Луизиане такое лицо, с которым нельзя обращаться небрежно, тем более, если это молодая и очаровательная дама.

Я был лишь ширмой, жалкой игрушкой в руках этой кокетки!

О нет, масса, она совсем "скачать офигенную песню" не такая, как все.

Вдруг возле нас появился новый враг.