English (Google Translate)

Позитивне спілкування

Працівники Херсонського центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» готувалися сьогодні до зустрічі з учнями 7 класу ЗОШ№55 та 8 класу ЗОШ№32 .
Цей тиждень в школі є тижнем англійської мови, тож в рамках цієї програми працівники центру провели для дітей цікаві та розвиваючі заходи.
Перш за все, учні середньої школи ознайомилися з ресурсами нашого центру, отримали інформацію стосовно навчання, культури , традицій в Америці та як можна розвивати навички англійської. Бібліотекарі ознайомили з яскравими новинками в центрі та розповіли про технічну базу.
Під час заходу в медіа центрі діти змогли насолодитися якісними відео та презентацією на англійській мові. Цього разу бібліотекарі разом з дітьми обговорювали важливість спілкування, види інформації та якість комунікації, надавали приклади позитивних та негативних аспектів спілкування. Вважаємо, що наш захід сьогодні відноситься до безумовно позитивного виду спілкування!

See photos on facebook: https://www.facebook.com/KhersonWindowOnAmericaCenter/photos/pcb.906199582744932/906199119411645/?type=1&theater