English (Google Translate)

Happy Birthday!

 

До Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки 24 вересня завітали кмітливі та непосидючі учні 5-го класу ЗОШ№ 16 . Працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» підготували розважальну програму , присвячену ювілею сектору документів іноземними мовами. День народження-це чудовий привід зібрати маленьких друзів бібліотеки для веселощів, а веселощів, як раз, було предостатньо!
Учні із задоволенням дивилися розважальне відео Ginger's Birthday, відповідали на запитання, приймали активну участь у рухливій грі «Simon says». Діти охоче відгадували мови світу , на яких лунали відео-поздоровлення та читали вірши англійською. А більш за все учням сподобалась гра «Disney hero», де потрібно було вгадати , який ти казковий герой. Скільки сміху лунало, адже , виявилось, що навіть , з підказками не так це і легко зробити! Малечі настільки сподобалось, що вони пообіцяли неодмінно завітати до бібліотеки наступного тижня усім класом.
На прикінці свята діти отримали солодкі презенти та повітряні кульки, тож, сподіваємось, святковий настрій залишиться у учнів на цілий день!