English (Google Translate)

"English Teachers at the Library"

27 травня 2014 року до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів англійської мови КВНЗ «Херсонської академії неперервної освіти». Викладачі іноземної мови завітали вперше, тож вони мали змогу відвідати кожний відділ та дізнатися про особливості його роботи. Працівники інформаційного центру «Вікно в Америку» ознайомили вчителів з методичними виданнями, наочними матеріалами, з інноваційними гаджетами, різноманітними іграми, які наявні у секторі документів іноземними мовами.
Окремим аспектом зустрічі була презентація корисних Інтернет-ресурсів, які стануть у нагоді кожному вчителю іноземної мови. Більш того, бібліотекарі представили низку вебрусерсів: eLibraryUSA (http://elibraryusa.state.gov/), English123 (http://www.anglijskij123.com.ua/), educationUSA (https://www.educationusa.info/), на які бібліотека має безкоштовний доступ.
Працівники бібліотеки були дуже раді можливості поспілкуватися з вчителями англійської мови нашого міста та сподіваються на подальшу креативну співпрацю!
А сюрпризом для вчителів стала театральна постанова «Сонячні острови Тараса», присвячена 200-річчю Т.Г.Шевченка, яку підготували працівники Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки.