English (Google Translate)

"Student's Life in Arizona"

17 квітня 2014 року до Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки завітали друзі бібліотеки, випускники ЗНЗ №39 на чолі з вчителями англійської мови та директором закладу. Увагу гостей привернула Skype-зустріч між Херсоном та штатом Арізона, який організували працівники інформаційного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів». Не дивлячись на вже вечірній час, учні з зацікавленністю спілкувалися з іноземним гостем по той бік екрану.
«Student’s Life in Arizona» було обрано темою для спілкування, адже нашим випускникам вже час задуматися про Вищу освіту. Рейчел Мері Волкер, консультант міжнародної освіти в університеті Північної Арізони розповіла нашим гостям про перспективи начання у США, про міжнародні програми обмінів та стипендії. Звісно ж, нас зацікавила й інформація про видатні пам’ятки штату, одним з яких є Великий Каньон.
На завершення, учні з Херсону презентували власноруч зроблені атрибути Великодня: крашанки та паски, та обмінялися побажаннями на свята.
Обидві сторони Skype-конференції домовилися вже про наступну віртуальну зустріч, адже за браком часу питань залишилося ще багато.

Фото на Facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.743769825654576.1073741857.458727274158834&type=3&uploaded=5