English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

USA and Great Britain

Автор: Воронцова Анна 16.10.2014 15:04

“London is the capital of Great Britain”-це та фраза , яку знають майже всі, хто хоч колись вивчав англійську. Але, авжеж, працівники ресурсного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», обрав тему "USA and Great Britain", пішли значно далі! 16 жовтня до іноземного відділу Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки завітали студенти гідрометеорологічний технікуму, які навіть і не очікували, що така звична тема може заграти зовсім новими фарбами! Сучасна онлайн презентація була насичена цікавими відео про пам’ятки Великобританії, це і музей Тюссо, і магазин M&M’s, Стоунхедж та ще багато неймовірного! Бібліотекарі обговорювали відомі стереотипи про британців та американців, та порівнювали мешканців цих двох англомовних країн. Взагалі атмосфера заходу була дружня та відкрита, багато нового студенти дізналися про цю країну, та навіть, могли вже порівнювати економічні, географічні та культурні схожості та відмінності між Великобританією та США. Тож, з певністю можна стверджувати, що словниковий запас студентів сьогодні поповнився значно більше, ніж однією звичною фразою!

See photos on facebook : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.841595592538665.1073741886.458727274158834&type=1

 

Малюки в центрі "Вікно в Америку для майбутніх лідерів"

Автор: Воронцова Анна 09.10.2014 09:19

Ви все ще вважаєте, що бібліотека- це сумне та нецікаве місце? Це означає,що Ви ніколи не були в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки!
Сектор документів іноземними мовами пропонує безліч корисних та разважальних ресурсів - в цьому переконалися учні молодших класів ЗОШ №56.Всесвітньо відомі ігри Jenga та UNO, дивовижні об'ємні книжки, вражаючі бігбуки, та, без сумніву, сучасні гаджети Ipad та Kindle повністю захопили увагу малюків. Кожна дитина знайшла щось цікаве саме для себе! Інформаційний центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» - це справжній скарб знань, веселощів та незабутніх вражень!

See more photos on facebook:
:https://www.facebook.com/KhersonWindowOnAmericaCenter

 

День яскравих емоцій!

Автор: Воронцова Анна 06.10.2014 15:06

Сьогодні, а саме, 6 жовтня 2014 року, в секторі документів іноземними мовами дуже веселий та активний день, адже ознайомитися з нашим незвичайним «заморським» куточком прийшли 5 класів ЗНЗ №16!
Працівники інформаційного центру « Вікно в Америку для майбутніх лідерів» завжди раді новим відвідувачам і для кожної вікової групи підготували цікаві та нестандартні заходи. Учні 3-А,3-В та 3-А подоражували по історії створення та розвитку мультфільмів, дивилися приклади перших, ще чорно-білих героїв диснеївської анімації, та дізналися, як створюються мультиплікаційні шедеври сучасності! Для діточок технологія створення улюблених мультфільмів виглядала як справжня магія майстрів малювання, та комп’ютерного дизайну! Дивовижним виявився факт, що на створення 30-секундного ролика вимагається 300-400 малюнків, тож, це ще і важка праця! Малюки розповіли про своїх улюблених диснеївських героях англійською, та вгадували відомі мультфільми по ключовим словам, малюнкам, та запитанням.
Дітки з 6-Б та 6-В класу поринули в дивовижний тваринний світ, де стільки всього надзвичайного !Спочатку бібліотекарі сектору згадали разом з учнями всі відомі види тварин, які мешкають в Сполучених Штатах Америки, поділили їх на домашніх і диких, та розповіли про свою улюблену тварину. І все ж таки, ще існує стільки невідомого зовсім поруч! Несподіванкою для кожного було, що всім знайомі домашні кішки мають по 32 мускула в кожному вусі, а відбиток носа собаки, такий же неповторний, як відбиток пальців людини! Учні дивилися відео та намагалися вгадати назви рідкісних тварин та їх унікальні здібності.
Чекаємо на наступні зустрічі, адже в секторі документів іноземними мовами ще припасено багато інтерактивних та корисних заходів для кожного

See photos on facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.835721059792785.1073741885.458727274158834&type=1

 

Columbus Day

Автор: Воронцова Анна 05.10.2014 13:52

Засідання English club 5 жовтня 2014 було присвячено Дню Колумба( Columbus Day), а це значить, що відбулася справжня подорож у часі ! В Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки зібралися цінувальники англійської та американської культури, які з великим ентузіазмом виконували всі завдання.
Для молодшої групи працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» розповіли адаптовану історію цього свята, та підготували нову лексику. Виявилось, що за допомогою нових слів можна і навіть самому маленькому початківцю спробувати розповісти про відкриття Америки, нехай, із маленькими помилками! Але, як всім відомо, не помиляється лише той, хто нічого не робить! А наприкінці зустрічі було запропоновано розфарбувати тематичну ілюстрацію.
Середня група діточок теж ознайомилася з фактами цього надзвичайного дня, а також, переглянули мультфільм «Classic Cartoons - Christopher Columbus».За допомогою презентації клубовці відпрацювали нову лексику і запропонували свої власні версії англійською: як змінився наш світ, якщо б К.Колумб не відкрив Америку? Такій уяві можна тільки позаздрити!
А найдорослішим відвідувачі English club бібліотекарі продемонстрували відео святкування Дня Колумба в Америці. Оскільки старша група клубовців вже досить самостійна ,тож вони, за допомою базових речень, самі розповіли про День Колумба. Лексичний матеріал був добре відпрацьований : клубовці розгадували кросворди, відгадували зашифровані фрази, складали запитання та грали в snowball.
Тема наступного засідання English club буде присвячена питанням гігієни та особистого здоров’я , тож не пропусти !Чекаємо на Вас 19 жовтня на 10.00,10.40 та 11.40.

See photos on facebook : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.835122109852680.1073741884.458727274158834&type=1

 

БІБЛІОТЕК@ - ТЕРИТОРІЯ ЄДНОСТІ "Facts about american football"

Автор: Воронцова Анна 01.10.2014 07:39

Під гаслом «БІБЛІОТЕК@ - ТЕРИТОРІЯ ЄДНОСТІ» відбувся захід із запрошеним гостем – Бороменським Максимом Володимировичем, який є успішним підприємцем та членом херсонської команди з американського футболу « Ks sharks American football».
30 вересня в сектор документів іноземними мовами завітали учні ЗОШ№16 та з превеликим інтересом спілкувалися з Максимом Володимировичем, адже він поділився секретом свого успіху, розказав факти та особливості американського футболу, та навіть, продемонстрував професійну форму гравця !А для того щоб перевірити знання учнів про цей неймовірно популярний вид спорту в США(та, треба відмітити, що цікавість до цього спорту росте і в Україні!) працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» запропонували інтерактивну вікторину Jeopardy «Facts about american football».Наприкінці зустрічі Максим Володимирович розповів про якості, які він вважає, треба мати сучасній успішній людині та відповів на всі запитання дітей. До речі, Бороменський М.В. в дитинстві дуже полюбляв ходити до бібліотеки, і зараз, завжди намагається знайти час для нової книги не дивлячись на щільний графік. Тож, хочеться ще раз наголосити, що бібліотека-це місце, де починається шлях до успіху!

See photos on facebook  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832690750095816.1073741883.458727274158834&type=3

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 78 гостей онлайн