English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

Недільна школа для батьків

Оновлено 08.11.2014 19:27 Автор: Воронцова Анна 27.10.2014 09:11

Сучасний світ технологій привертає все більше уваги дітей та підлітків різноманітними іграми, відео, додатками та ін.. І головною проблемою залишається те, як з користю для навчання можна використовувати ці багатофункціональні гаджети. В Херсонській ОБД імені Дніпрової Чайки, в рамках програми «Недільна школа для батьків», співробітники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» провели дискусійне засідання «Сучасні гаджети: За і Проти». На цій зустрічі обговорювали важливість та необхідність використання планшетів iPads та електронних книжок Kindle. Наводилась велика кількість аргументів як позитивних так і негативних. Але, все ж таки, загальним висновком стало те, що під грамотним наглядом батьків або дорослих, є можливість використовувати ці новітні технології з максимальною користю. А виконуючи базові правила, якими поділилися працівники центру, можна навчити дітей раціональному використанню гаджетами і для навчання і для дозвілля.


See photos on facebook:

https://www.facebook.com/KhersonWindowOnAmericaCenter/photos/pcb.847761458588745/847761348588756/?type=1&theater

 

 

Such different books!

Оновлено 08.11.2014 19:28 Автор: Воронцова Анна 24.10.2014 14:45

На вулиці сьогодні непогода, а в Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки завжди гарна атмосфера! 24 жовтня 2014 працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» подарували частинку позитивного настрою та приємних вражень розумненьким малюкам 1 класу гімназії № 6. За допомогою «магічного» кубика школярі розказали трошечки про себе англійською та про свої улюблені книжечки. А розглядаючи біг бук «I like books» діточки дізналися, які різні книжки полюбляє головний персонаж історії-розумне мавпеня. Бібліотекарі продемонстрували учням першого класу, що в секторі документів іноземними мовами мавпочці точно б сподобалось, адже, в нас є маленькі книжки і вражаюче великі, складні і для початківців, для навчання і для дозвілля. А від об’ємних книжок –іграшок малеча була у справжньому захваті!

 

World of technologies: iPads

Оновлено 08.11.2014 19:28 Автор: Воронцова Анна 23.10.2014 13:47

Не можливо уявити зараз життя без сучасних технологій. Навіть малюки вже без особливих зусиль користуються мобільними телефонами, комп’ютерами та планшетами. А чи багато школярів знають історію створення та розвитку таких вже звичних нам гаджетів? На це запитання сьогодні, а саме 23 жовтня 2014 року, шукали відповідь працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» разом із учнями 6 класу ЗНЗ № 8.
Бібліотекарі Херсонської ОБД імені Дніпрової Чайки презентували цікаву доповідь про створення і періоди розвитку iPads та продемонстрували відео про нестандартні способи їх використання. Скориставшись ресурсами центру діти мали змогу не тільки наочно ознайомитись з технікою, а і власноруч спробувати скористуватись планшетами. Учні в групах виконували завдання: приєднувались до Інтернету, вивчали програми з флеш картами та гралися в навчально-розвивальну гру! Школярі так захопилися завданнями, що і не помітили , як час нашої зустрічі добіг кінця. А щоб не засмучувати наших користувачів, працівники центру пообіцяли неодмінно зустрітися ще !

See more photos: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.845893135442244.1073741890.458727274158834&type=1

 

 

Modern Art

Оновлено 08.11.2014 19:29 Автор: reznik anna 22.10.2014 13:40

Багато людей вважає, що мистецство створено лише тільки для приємних вражень, релаксації та візуального задоволення. Але відомі сучасні майстри повністю та кардинально змінюють нашу уяву, тому що їх творіння та експонати шокують, а іноді, навіть , лякають! Один з сучасних творців Демьєн Херст ствержує : «люди, які лають сучасне мистецтво, забувають, що будь-яке мистецтво колись було сучасним». Понурити в світ творчості XXI століття працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» запропонували учням 8 класу ЗОШ № 13.17 жовтня в стінах Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки відбулась цікава зустріч з теми «Modern Art», де діти мали змогу не тільки подивитися сучасні експозиції та дізнатися біографії американських творців, та й порівняти твори класичні та сьогодення, а також, виразити свою власну думку. Чи подобається їм сучасне мистецтво? Чому так багато людей приходять на ці виставки? Старшокласники жваво обговорювали цю тему, гаряче сперечалися та намагалися аргументувати свою точку зору англійською. Зацікавленість учнів допомагала розвивати та вдосконалювати англомовні навички, тож, ця зустріч була не тільки цікавою, а й корисною!

See photos on facebook : https://www.facebook.com/KhersonWindowOnAmericaCenter?ref=bookmarks

 

Wash your hands before you eat!

Автор: Воронцова Анна 19.10.2014 13:38

А чи знаєте Ви, що 15 жовтня, це Всесвітний день чистих рук? А ось наші клубовці вже знають, адже 19 жовтня зустріч відвідувачів «Englisn club», в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки ,проходила саме з цієї теми. Працівники ресурсного центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» намагалися в цікавій для діточок формі представити таку важливу тему.
Початкова група самостійно за картинками та невеличкими підказками здогадалася яка тема обрана для цієї зустрічі. Веселе відео «Kids Song - WASH YOUR HANDS» ознайомило з новою лексикою, а презентація «Global handwashing day” допомогла дізнатися, коли і як треба мити руки, та які речі повсякденного життя ми забуваємо чистити. Адже звичайна комп’ютерна мишка або клавіатура теж потребує ретельного догляду! А на завершення малюки розкодовували, а потім розфарбовували паперових мікробів.
Самостійно створили свої правила особистої гігієни та поради стосовно здоров’я клубовці середньої групи. Справжні “germ detectives” віртуально розшукували небезпечні місця скуплення мікробів, «розплутували» слова по темі, дивилися цікаві відео.
Старшокласники почали засідання клубу з перегляду корисного відео «Horrifying Hygiene Facts», дізналися різницю між вірусами та бактеріями, способами розповсюдження мікробів, розгадували кросворди, використовував тематичну лексику .Після такого мозкового штурму можна і на біолога йти вчитися! Принаймні, знання англійської точно покращилось! Як завжди, чекаємо на Вас на наступному засіданні «English club»!

See photos on facebook:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.843147915716766.1073741887.458727274158834&type=1


 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 102 гостей онлайн