English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

Project on the use of resources and energy

Автор: reznik anna 16.11.2014 15:17

ожна людина несе відповідальність за захист нашої планети, і набагато краще, коли правила відношення до навколишнього середовища засвоюються ще з дитинства. Тому темою засідання EnglishClub була обрана «Project on the use of resources and energy”.
16 листопада 2014 року до Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки завітали діти різного віку для спілкування стосовно захисту та допомозі нашій планеті.
Молодша група ознайомилися з лексикою та прослухала пісню «Planet Earth song». У доступній для малечі формі працівники центру “Вікно в Америку для майбутніх лідерів» пояснили, чому наша планета «захворіла», та яким способом малюки можуть їй допомогти. Із розробкок «Natural recycles workers” та “Clean the earth” клубовці дізналися про те, як прибирати сміття та які є маленькі помічники планети Земля.
Друга група English Club вже більш детально розглядала ці питання. Бібліотекарі надали інформацію щодо можливості сортування сміття, що діти і намагались зробити за допомогою розробки «What can go into the garbage can?”, робили мінідоповідь “Energy, let's save it» та кожна дитина запропонувала свій засіб для захисту планети.
Відвідувачі старшої групи вивчали використання правила «3 R’s +recycling plastic”, говорили про питання глобального потепління ( міф чи реальність?), робили власні проекти «Love the planet», дивилися тематичні відео ролики та працювали з презентаційним матеріалом. Сподіваємося, після цієї зустрічі діти не тільки запам'ятають декілька нових слів англійською, а і стануть відноситись до питання захисту планети більш відповідально!

See photos on facebook:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.858795517485339.1073741903.458727274158834&type=1

 

Language for living.

Автор: Воронцова Анна 14.11.2014 14:31

14 листопада працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» зустрілися з учнями 8 класу ЗОШ №30 та поспілкувалися на тему «English is language for living». Відео ролики «Що для тебе англійська?» та «Чому англійська мова важлива?» стали гарним початком для формування дискусійної бесіди, а використання презентації в форматі prezi з яскравими малюнками та цікавою статистикою, допомогло надати більше інформації про положення англійської мови в світі.
Програмісти, бізнесмени, політики та й просто сучасна молодь обов’язково має знати англійську, щоб отримати цікаву та корисну для них інформацію. Учні висловлювали свою думку щодо важливості цієї іноземної мови, приводили власні приклади та намагались аргументувати свою думку. Висновок був однозначним –англійська дійсно «Language for living».

See photos on facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857539610944263.1073741902.458727274158834&type=1

 

Easy way to learn English

Автор: Воронцова Анна 13.11.2014 15:49

Вивчення іноземної мови є невід'ємною частиною становлення сучасної людини. Відкритий світ обміну інформацією диктує свої правила, і щоб, не відставати, знання англійської мови вже є практично обов'язковим. Але кожен, хто починає або вдосконалює свою англійську мову, ставить перед собою логічне питання: як все ж таки правильно це робити. Для надання такої інформації працівники Херсонського центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» розробили захід «Типові помилки при вивченні англійської мови». Старшокласники гімназії №20 із задоволенням обговорювали цю важливу тему та уважно слухали про поради в вивченні іноземної мови: освоювали корисні фрази та дізналися про типові помилки. Всі поради відразу намагались відпрацювати на практиці: створювали «мовну карту», поділяли лексику на логічні категорії, робили правильний переклад. Велику увагу бібліотекарі приділили страху перед помилками. Недарма Дейв Беррі казав: «Не бійтеся робити те, що не вмієте. Пам'ятайте, ковчег побудував любитель, - професіонали побудували Титанік.» Тож щиро сподіваємося, що всі поради стануть в нагоді юним поліглотам!

See photos on facebook: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.857113397653551.1073741901.458727274158834&type=1

 

ALPHABETIC JOURNEY

Оновлено 08.11.2014 19:29 Автор: reznik anna 06.11.2014 14:19

Без якої книжки не можливо вивчати будь-яку мову? Звичайно ж без словничка! Якщо ти тільки починаєш свою подорож в вивченні англійської, і навіть, якщо ти вже вільно володієш мовою- словничок завжди знадобиться! 6 листопада 2014 року для знайомства з словниками працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» відвідали 5-Б класс ЗНЗ№56. Бібліотекарі не тільки розповіли про безумовну користь словників та надали поради щодо їх використання, а і підготовили презентаційний матеріал ,зробив віртуальний словник із яскравими картинками, загадками, іграми та ребусами. А за допомогою словників із нашого ресурсного центру, малеча виконала декілька пошукових завдань!


 

Навчайся разом з центром "Вікно в америку для майбутніх лідерів"!

Оновлено 08.11.2014 19:27 Автор: reznik anna 04.11.2014 17:04

Працівники центру «Вікно в Америку для майбутніх лідерів» у м. Херсоні 2 листопада 2014 року завітали до ЗНЗ №39. Учні 9 класу мали змогу ознайомитись з унікальними та цікавими енциклопедіями центру. За допомогою західу «Encyclopedia is a key to the World»,з елементами відео та інтерактивною презентацією, бібліотекарі розкрили необмежені можливості використання серій енциклопедій ,які є в наявності в нашому фонді. Написання реферату, курсової, або пошук інформації за власними інтересами виявляється набагато простішим! А за допомогою порівняльного аналізу, виявилось, що Інтернет не завжди дає повну та правдиву інформацію на відміну від паперових видань.
А для учнів 8 класу ЗОШ № 39 була презентована цікава доповідь з теми «Сучасні гаджети на допомогу». Продемонстрував планшети iPad та електронні книжки Kindle, працівники центру намагалися надати корисну інформацію щодо використання технологій в навчанні. Відео-уроки та наочні майстер-класи дали змогу зрозуміти, як з максимальною користю працювати з цими гаджетами.
Старшокласники були зацікавлені тими ресурсами, що надає центр «Вікно в Америку для майбутніх лідерів», який розташований в Херсонській ОБД ім. Дніпрової Чайки, та переконалися, що багато корисного та сучасного матеріалу можна знайти саме у нас!


 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня12345678910НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 74 гостей онлайн