English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

GOOD LUCK – BAD LUCK

Оновлено 20.05.2010 08:11 Автор: Мазунова І. М. 03.02.2010 15:24

Чи вірите ви у забобони? Учасники English Club, який відбувся 24 січня у ХОБД, змогли поспілкуватись на цю тему у дружній товариській атмосфері. «Good Luck – Bad Luck» - під такою назвою пройшов захід, організований волонтером Корпусу Миру Деборою Горофало та бібліотекарями СЛІМ.

Перш ніж дізнатися про забобони у різних країнах світу, члени клубу привітали один одного, пригадавши традиційні етикетні формули. Увагу дітей особливо привернуло створення Дерева Року, на яке учасники змогли «посадовити»

Пташок з власними іменами та датою народження. Та найцікавішою під час проведення клубу виявилася бесіда про різноманітні забобони, поширені як в Україні, так і в США. Учасники клубу змогли порівняти власні вірування з прикметами американців, дізналися, що тлумачення окремих з них кардинально відрізняються. Так, наприклад, якщо в Україні чухання лівої долоні очначає покращення фінансового стану, то в Америці навпаки – грошові витрати. Незвичними та цікавими для дітей стали забобони-прикмети, про які розповідала Дебора. Так, якщо метелик, якого ви вперше помітите навесні, виявиться білим, то весь рік  вас супроводжуватиме щастя. День, коли ви побачите перші весняні квіти, теж має символічне значення. Цікаву інформацію почули дівчата – майбутні наречені. Кожна з них, без сумніву, тримала колись у руках жучка-сонечка. Виявляється, напрямок, у якому відлітає жучок, є тим, звідки слід чекати нареченого. Ще багато незвичних прикмет та забобонів дізналися учасники англійського клубу від Дебори Горофало. Свою фантазію та креативність діти мали змогу втілити у яскравих малюнках; лексико-граматичні знання й уміння члени клубу удосконалювали під час складання речень-пазлів.

Ключовим питанням заходу стало наступне: чи слід нам сліпо вірити у забобони? Члени клубу дійшли висновку, що прикмети лише тоді приносять гармонію в життя, коли стосуються чогось гарного. Тож цінувати треба гумор, веселощі та оптимізм, який приносять у наше життя забобони!

Ірина Мазунова, бібліотекар СЛІМ

 

 

CHRISTMAS BOOM

Оновлено 11.05.2010 09:30 Автор: Мазунова І.М. 18.12.2009 10:59

 

13 грудня у секторі літератури іноземними мовами знову було весело й гамірно – до Херсонської обласної бібліотеки для дітей увірвався справжній Christmas Boom.
Різдвяні веселощі, ігри, розваги, цікава інформація про американські традиції святкування Різдва підготували для членів English Club бібліотекарі СЛІМ та Дебора Гарофало. Діти мали змогу порівняти українські та американські звичаї, дізналися, що в США Різдво відзначають у ніч з 24-го на 25 січня, за католицьким календарем.
Особливо цікавою виявилася інформація про різдвяні страви, подарунки та традиції прикрашання оселі. На відміну від 12 пісних страв українського Святвечора, в окремих католицьких сім’ях (наприклад, в італійських) накривають стіл із семи рибних страв, що символізують сім щасливих днів тижня у майбутньому році, сім чудес світу та сім таїнств причастя у церкві. Крім того, учасники заходу дізналися, що подарунки американський Санта Клаус залишає не лише під ялинкою, а й у спеціальних чобітках. Виготовити такі імпровізовані чобітки діти змогли самі, вдаючись до аплікації та елементів різдвяного декору. Відтак кожен учасник святкувань у кутку «Вікно в Америку» узяв додому на згадку власний чобіток для солодощів.
Справжньою родзинкою свята стало виготовлення Christmas tree. Зусиль необхідно було прикласти небагато (дітям знадобилися власні долоні та зелений папір), однак ялинка вийшла на славу. А ще яскравішою її зробили оздоблення, створені власноруч учасниками заходу.
Протягом усього дійства діти із задоволенням спілкувалися англійською з Деборою та один з одним, пригадували „різдвяну” лексику, удосконалювали свої мовленнєві навички у невимушеній ігровій атмосфері. Та всім без винятку учасникам найбільше сподобалося виконання святкових пісень під музичний супровід. Усім відомі „Jingle Bells”, „Santa Claus is coming to town” зазвучали по-новому завдяки дитячим голосам. Розучування пісень надало заходу тієї завершеності і святковості, без якої просто неможливо уявити справжній Christmas Boom!


Ірина Мазунова,
бібліотекар сектору літератури іноземними мовами

Різдво у WOA 
Різдво у WOA - фото  

 

Thanksgiving Day in the Library

Оновлено 03.10.2013 01:19 Автор: Мазунова Ірина 01.12.2009 17:09

Шанувальники американської культури, звичаїв та традицій зібралися 29 листопада у кутку "Вікно в Америку" Херсонської обласної бібліотеки для дітей, щоб відсвяткувати Thanksgiving Day, або День Подяки. Члени English Club  із захопленням поринули у часи морських подорожей та пошуків, у пригоди відкривачів Нового Світу - пілігримів, що покинули рідну Англію, аби поселитися на незвіданих землях Америки.
Історію свята Подяки повідала дітям та дорослим Дебора Гарофало (Deborah Garofalo), волонтер Корпусу Миру США в Україні, а допомагали їй у цьому бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами.

Детальніше: Thanksgiving Day in the Library

 

Halloween is coming!

Оновлено 03.01.2010 14:05 Автор: Administrator 16.11.2009 17:04

Halloween is coming!

Під таким гаслом відбулось відзначення традиційного американського свята на засіданні English Club 25 жовтня 2009 р. Близько 80 дітей, у «гелловінських» костюмах, завітали до ХОБД, аби взяти участь у різноманітних конкурсах та дізнатися нові факти про Гелловін. Пані Дебора Гарофало поділилась з учасниками заходу інформацією про американські традиції відзначення свята, а бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами підготували чудову програму з іграми, конкурсами та розвагами.

Детальніше: Halloween is coming!

 

Find Out about the Political Structure of the US Government

Оновлено 19.12.2009 04:45 Автор: Administrator 04.12.2009 10:18

The structure of the US Government was set up within the Constitution. The structure was created to form a lasting democratic governmental system.

The US Government can be divided into Three Branches; the Executive, the Judicial and the Legislative. Each branch is controlled by the other two in a variety of ways. They are structured so to balance each other out, so no one branch will have too much power and dominate the federal government.

Детальніше: Find Out about the Political Structure of the US Government

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня21222324252627НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 100 гостей онлайн