English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

Love is...

Автор: Анна Резнік 21.02.2011 14:18

13 лютого 2011 року в інформаційному куточку "Вікно в Америку" Херсонської обласної бібліотеки для дітей відбувся найромантичніший захід English club "Love is...".
День Святого Валентина - особливе свято! Здається, немов повітря з самого ранку заповнене ніжними ароматами тепла та любові. І не тільки учасники англійського клубу поринули у захоплюючу атмосферу цього "ніжного" свята, але й присутні батьки та дорослі!
Починаючи свято, пані Дебора розповіла про традиції святкування Дня всіх закоханих у різних країнах світу, повідала романтичну легенду про Святого Валентина та основні символи свята.
Діти, у свою чергу, брали участь у різноманітних конкурсах: розгадували кросворди; танцювали з кульками; робили велике серце із маленьких; малювали своїх "Валентинів" із зав'язаними очами; і звісно, робили валентинки та мали змогу обмінятися ними.
Кожен учасник English club отримав задоволення від святкового заходу та маленький подарунок.

 

Fairy Book's Kingdom

Автор: Борисенко Н. Петрук Н., бібліотекарі СЛІМ 03.04.2011 11:52

27 березня 2011 року у секторі літератури іноземними мовами відбулося засідання English club на тему "Fairy book's kingdom" (Казкове королівство). Захід мав досить незвичайний  характер, оскільки члени клубу мали можливість виготовити власну книгу, виконуючи при цьому ряд цікавих та інтелектуальних завдання. Кожна сторінка ''big book'' містила завдання творчого характеру, але при цьому вимагала знань англійської мови. Діти молодшого шкільного віку розгадували загадки про улюблених казкових героїв, рифмували слова, знаходили відповідності серед назв книг та запропонованих героїв, а також ділилися враженнями про улюблену книгу нашого сектору. На згадку про чарівне Королівство Книги кожен отримав невеличкий подарунок - закладинку. Старша група теж мала чудову можливість подорожувати до Царства Книги, граючи в захопливу гру "Jeopardy" з волонтером Деборою Горофало, де вони проявили ерудицію та кмітливість. Діти не лише розвивали усне мовлення, а також детальніше ознайомились із фондом СЛІМ.

 

Easter Show

Автор: Анна Резнік 11.04.2011 10:34

      Великоднє свято «Паски» відбулося в Херсонській обласній бібліотеці для дітей у секторі літератури іноземними мовами. «Easter Show» - під такою назвою пройшло засідання English Club, на яке завітали майже всі учасники клубу. Вони дізналися про історію і символи свята, та обмінялися розповідями з волонтером Корпусу Миру пані Деборою про традиції святкування Великодня в Україні та Америці.
      На всіх присутніх чекало багато веселощів, серед яких діти повинні були: розфарбувати писанки; скласти з пазлів велике Пасхальне яйце; намалювати «Easter Bunny» («Пасхального Зайця», який є символом свята в Америці); та, звісно, попрацювати у групах, виконуючи інтелектуальні завдання.
      На завершення всі присутні мали змогу подивитися англомовний мультфільм, який також був присвячений цьому «Великому» святу.

 

St. Patrick's Day

Оновлено 08.11.2011 09:49 Автор: Анна Резнік 21.03.2011 09:29

         День Святого Патріка - свято ірландського походження, яке відзначають у багатьох країнах світу. Херсонська обласна бібліотека для дітей теж не залишилася без уваги. Багато дітей та дорослих прийшли на засідання English Club 13 березня, темою якого стало "The Day of St. Patrick".
         Волонтер Корпусу Миру США Дебора Горофало поділилася цікавою інформацією про оригінальну традицію в Ірландії, спираючись на фотографії та відео святкування Дня Святого Патріка. Після розповіді діти виконували різноманітні завдання: малювали трилистник з закритими очима, грали у "Jeopardy", знайомились з таємничим світом Ірландії, вигадуючи винуватців свята Св. Патріка - Лепреконів. Проявили себе не лише творчо, а й інтелектуально, закріплюючи лексико-тематичний матеріал свята, зробивши "Word-Tree" ("Мовне дерево").

 

Be Healthy Every Day

Автор: Анна Резнік 04.02.2011 09:39

30 січня 2011 року в секторі літератури іноземними мовами відбулося чергове засідання English Сlub. Цього разу темою заходу стала "Be Healthy Every Daу". До бібліотеки завітало близько двадцяти дітей, деякі прийшли навіть з батьками, щоб поділитися своїми враженнями про здоровий спосіб життя. Наймолодші учасники англійського клубу пограли в пізнавальні ігри: "Bowling", де збиваючи "кеглі" діти повинні назвати фрукти та овочі англійською мовою; "Jeopardy". На завершення старші учасники заходу зробили невелику презентацію для всіх присутніх з теми, де ключовими поняттями були як захистити себе від негоди, та як залишатися здоровими щодня.

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня21222324252627НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 129 гостей онлайн