English (Google Translate)

Вікно в Америку / Window on America

Magic World of Book

Оновлено 28.03.2012 09:49 Автор: Анна Резнік 28.03.2012 09:27

 

Читання - шлях до успіху!
Це довели учасники English Club у неділю, 25 березня 2012 року, де зібралося близько 50 бажаючих.
"Magic World of Book" - стало темою зустрічі під час весняних канікул.
Бібліотекарі сектору літератури іноземними мовами запропонували дітям вивчити нову лексику з теми "Books and Reading"; пограти в захоплюючі ігри, наприклад: "20 Questions", "Jeopardy", "Match", "Odd one out" та інші.

 

Для наймолодшої групи були підготовлені завдання про тварин, оскільки саме про них полюбляють читати малюки. Найбільше сподобалась гра "What is missing", де малюки закривали очі й намагалися відгадати якої тварини не має на місці.

Родзинкою заходу для учасників старшої групи English Club стала Skype-конференція з волонтерами Корпусу Миру США, а саме з Людмилою Печатківською та Галиною Бондарук. Саме з ними діти поділилися своїми враженнями про своє хоббі, та звісно ж, про улюбленні книжки.
Оскільки початок весняних канікул тільки розпочато, сподіваємось, що учасники клубу прочитають ще більше книжок, і обовязково розкажуть нам про це на наступних засіданнях English Club.

 

Будь сучасним!

Оновлено 20.03.2012 11:58 Автор: WOA 20.03.2012 11:15

Приходь під час весняних канікул на майстер-класи роботи з iPads!

А для початку - переглянь нашу відеорекламу:

http://www.youtube.com/watch?v=-4DSamONLUE&feature=youtu.be

 

 

 

 

"What Kind of Sport"

Оновлено 28.02.2012 15:44 Автор: Анна Резнік 28.02.2012 15:26

Спорт дуже важливий і необхідний в житті кожної людини. І недаремно 2012 рік був визначений як рік спорту та здорового способу життя.
26 лютого 2012 року у секторі літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей відбулися бібліотечно-спортивні змагання.
"What Kind of Sport" - під таким гаслом пройшла зустріч в English Club. Більше 50 учасників ознайомилися з новою спортивною лексикою та мали змогу використати її на практиці. Командна гра "Guess Kind of Sport" найбільше зацікавила клубівців середньої та старшої групи, адже кожному учаснику з команди потрібно було описати той чи інший вид спорту так, щоб інші члени його команди відгадали за обмежену кількість часу.
Наймолодші клубівці, у свою чергу, вивчили нові слова з теми "Sport and Movements", після чого зробили рухливу зарядку та заспівали вже всім улюблену пісню "Clap your hands".
Окрім групових завдань були й індивідуальні, наприклад: "Wordsearch", "Matching game", "Hangman", "Brainstorm" та інші.
По закінченню всі учасники змагань отримали домашнє завдання - підготувати презентацію свого улюбленного виду спорту, яке будемо перевіряти на наступному засіданні English Club 11 березня 2012 року.

 

 

 

New Meetings at the English Club!!!

Оновлено 30.01.2012 16:00 Автор: Анна Резнік 30.01.2012 11:20

Свята завершилися, а це значить настав час для зустрічей!
29 січня 2012 року English Club зібрав щонайменше 30 учасників клубу в секторі літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей. Цього разу темою засідання стало - "There is no bad weather" ("Не буває поганої погоди").
Бібліотекарі сектору підготували декілька презентацій з іграми.
Наймолодші учасники засідання настільки захопилися темою, що й навіть спробували зробити свій власний прогноз погоди тієї чи іншої пори року, використовуючи нові слова та вирази з теми.

Переглянувши мультфільм англійською мовою, діти, для того щоб закріпили вивчений матеріал, намагалися розповісти англійською, якою була пора року та притаманна їй погода у мультфільму.
Середня та старша група майже увесь час працювали зі словниками, шукаючи пояснення та характеристику таких природних явищь як: breeze; weather report and forecast; sleet; blizzard; cyclone; parched; fog; lighting; gale; flood.

          

 

"Merry Christmas and Happy New Year"

Оновлено 31.01.2012 15:32 Автор: Анна Резнік 26.12.2011 15:20

Новорічні свята - найзагадковіші та найприємніші хвилини для кожної людини, адже саме у цей період  навіть дорослі можуть відчути себе дитиною.
25 грудня 2011 року в секторі літератури іноземними мовами Херсонської обласної бібліотеки для дітей на засіданні English Club зібралися найактивніші учасники, для того щоб відсвяткувати новорічні свята. І недаремно, бо саме 25 грудня багато країн, зокрема Америка та Європа святкують Різдво.
Бібліотекарі сектору підготували цікаву й водночас пізнавальну програму з захоплюючими іграми, такими як: "Snowballs", "Magic Box", "Jeopardy" та інші, дізналися що їх чекатиме в наступному році. Наймолодші члени клубу засвоїли нові слова-символи, які стосуються Нового Року та закріпили їх граючи у "Сніжний ком" (Де кожний має повторити речення сусіда, додаючи своє слово).

На завершення, учасники англійського клубу мали змогу порівняти традиції святкування Різдва в Америці та Україні, переглянувши відео.
Звісно ж, не обійшлося й без лінгвістичного завдання, де всі присутні виготовили новорічну листівку з побажаннями.
Справжній святковий настрій створювали новорічні пісні, та звісно ж, подарунки.

 

 

 

 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

«ПершаПопередня21222324252627НаступнаОстання»

Опитування

Мені цікаво довідатись про Америку більше, тому що...
 

Хто на сайті

Зараз 97 гостей онлайн